FOTO/ Daily Mail shkruan për ‘fëmijët e pasur të Instagramit’ në mesin e tyre dhe shqiptar

FOTO/ Daily Mail shkruan për ‘fëmijët e pasur të Instagramit’ në mesin e tyre dhe shqiptar

11:24, 17/01/2020

Edhe pse për një pjesë të madhe muaji janar njihet si një muaj i ‘zymtë’ për fëmijët e pasur të Instagramit nuk ndodh kjo gjë.

Ata publikojnë foto nga pushimet dhe nga jeta e tyre luksoze nga Dubai, Nigeria dhe nga Shqipëria shkruan Daily.Mail.

 Ata po shijonë diellin e janarit në vende më klimë të ngrohtë duke qëndruar në hotele luksoze si Abu Dabi, Dubai etj.

Për më shumë ju ftojmë ti shihni fotot e mëposhtme:

Image

Blogerja e njohur Jamie Chua, nga Singapori ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të eksploruar botën. Ajo ndodhet në një kabinë të vogël të cilën e ka kompletuar duke e kthyer në një shtëpizë.
Image
Ylli i Instagramit Zinhle Ngwenya ndau një foto teksa shëtiste në një park piktoresk që mendohet të ishte në Nigeri duke shfrytëzuar sa më shumë klimën e ngrohtë
Image
Themeluesja e klubit evropian të plazhit, Natallia Yakimchyk ndau një foto teksa ndodhej në një jaht lluksoz me pamje nga Dubai
Image
Ollie Zeineddine ndau një foto teksa përshkoi Kullën Eiffel në Ferrarin e tij
Image
Një foto tjetër nga llogaria e 'Rich Kids of Dubai'  zhytur në një vaskë të nxehtë, ndërsa shihnin akuariumin në një hotel luksoz
Image
Një foto nga 'Fëmijët e pasur' nga Tirana teksa janë në udhëtim me  Rolls Royce dhe po shijonë një shishe shampanje
Image
Inxhinier dhe i dashuruar pas makinave të shtrenjta nga Stambolli nisi vitin duke shijuar këtë pamje të jashtëzakonshme në Yuvack, Turqi
Image
Fëmijët e pasur të Instagramit nga Nigeria influencuesja e njohur ndau një foto teksa shijon një udhëtim në një avion privat, duke shkruar: 'Gruaja e një miliarderi është gjithashtu një miliardere'

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco