FOTO/ Rudina Dembacaj e lumtur në krahët e Mark Frrokut

FOTO/ Rudina Dembacaj e lumtur në krahët e Mark Frrokut

10:51, 17/01/2020

Është një ndër çiftet më të përfolura për momentin.

Dhe bëhet fjalë për Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokun të cilët në fillim të këtij viti bën publike lidhejn e tyre.

Ishte vetë aktorja e cila me anë të disa fotove të publikuar në llogarinë në instgaram i vuri pikat mbi ‘i’.  

Image

'E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes…Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”, shkroi Rudina.

Tashmë Marku dhe Rudina nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut që mezi pret të mësojë më shumë detaje nga kjo histori.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco