Me siguri do të kthehet në hit/ Ylli Limani në bashkëpunim me Flori Mumajesin

Me siguri do të kthehet në hit/ Ylli Limani në bashkëpunim me Flori Mumajesin

10:03, 17/01/2020

Ylli Limani njihet si këngëtari i baladave dhe është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më i ndjekuri në rrjete sociale.

Këngët e tij gjithmonë kanë prekur zemrat dhe dhe shpirtin dhe siç duket hiti i rradhës po vjen në bashkëpunim me kantautorin më të suksesshëm shqiptar Flori Mumajesi.

Ka qënë kantautori i cili ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram duke treguar se në këtë projekt po bashkëpunon edhe Fatjon Miftari.

Projekti i ri që jemi të bindur se do të na prekë zemrat do të titullohet “Hana”, ndërsa ende nuk është bërë e ditur data e lançimit të kësaj kënge.

View this post on Instagram

HANA? @ylllimani @fatjonmiftari

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco