FOTO/ E dashura e Ledrit në pozat bombastike me bikini nga pushimet me reperin

FOTO/ E dashura e Ledrit në pozat bombastike me bikini nga pushimet me reperin

18:19, 16/01/2020

Ledri me të dashurën kanë pasur disa ditë të bukura derisa kanë pushuar në vendet e bukura si Maldive dhe Dubai.

E derisa çifti nuk kanë bërë akoma ndonjë postim ku shihen të dytë bashkë, e as në këto udhëtime, ata megjithatë kanë ndarë me ndjekësit e tyre foto me pamje nga të njëjtat vende.

ImageImage

Ndërsa Sara ka postuar disa fotografi ku shihet në formë fantastike derisa ka pozuar në bikini.

Çifti kanë shoqëruar Ermal Fejzullahun me Arianën për disa ditë në Maldive, për të shkuar më pas në Dubai për disa ditë argëtimi, para se të ktheheshin në punët e tyre.

ImageImage

Ndërkohë, Ledri dje ka postuar një video ku shihet në një restorant në duabi teksa po drekonte me Sarën, ku më pas u lëshua kënga e tij “Princess Diana”, duke e inçizuar këtë moment./Express

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco