Ju kujtohet Samantha Fox, këngëtarja duket s*ksi dhe në moshën 53 vjeçare

Ju kujtohet Samantha Fox, këngëtarja duket s*ksi dhe në moshën 53 vjeçare

15:11, 14/01/2020

Samantha Fox është një nga mitet erotike të viteve ’80.

Këngëtarja angleze pushtoi audiencën nga e gjithë Europa falë hireve të saja si dhe me këngën që u kthye në hit ‘Touch me’.

Pavarësisht se tani ajo është në moshën 53 vjeçare ajo vazhdon të jetë në formë.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me anë të një foto të publikuar në rrjetin social Instagram në të cilën shfaqet me rroba banje kostum teksa po dilte nga deti duke treguar fizikun e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco