Blerina Bombaj publikon FOTO kur ishte 16 vjeç, ja çfarë i komentojnë ndjekëset

Blerina Bombaj publikon FOTO kur ishte 16 vjeç, ja çfarë i komentojnë ndjekëset

13:05, 14/01/2020

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë.

Ajo ndan shpesh me këta të fundit video/foto nga përditshmëria dhe së fundmi është kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto të shumë vite më parë.

Në foton në fjalë Blerina është një vajzë 16 vjecare, me të njëjtën ngjyrë flokësh dhe me të njëjtin qëndrim si tani.

Dietologia ka marrë komente të shumta nga fansat, të cilët e kanë komplimentuar që ka mundur të mbajë të njëjtën freski dhe në ditën e sotme.

“16, prova para pasqyrës”, shkruan ajo krahas fotos.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni14/01/2020 15:22

po kujt i plasiiiii

Shto koment

Denonco