Flaka Krelani sjell këngën e re me reperin amerikan mik i 2Pac

Flaka Krelani sjell këngën e re me reperin amerikan mik i 2Pac

11:45, 14/01/2020

Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka njoftuar se këtë të shtunë do të publikojë bashkëpunimin me një nga reperët më të njohur amerikan.

Dhe bëhet fjalë për reperin Young Noble, i njohur nga grupi Outlawz, i 2Pac-ut.

Kënga mban titullin "Playa" dhe pak sekonda nga kënga, Flaka na i ka treguar në videon e mëposhtme.

'E lumtur të ju njoftoj se PLAYA vjen në bashkëpunim me një prej artistëve më të mirë të të gjitha kohërave në Hip Hop, Young Noble, një prej anëtarëve të grupit Outlaw, besoj që jeni gati. Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, Outlawz, dhe kjo është një ëndërr e imja e bërë realitet. Faleminderit Young Noble që e realizove, ju vlerësoj shumë dhe ju dua. Premiera të shtunën ora 18:00”, shkruan Flaka.

View this post on Instagram

Happy to announce PLAYA featuring with one of the most greatest HIP HOP artist of all time YOUNG NOBLE, one of the members of Hip Hop group OUTLAW, YOU GUYS ALREADY KNOWWWW... I grew up listening to 2Pac, OUTLAW, and this is really a dream come tru! Thank you @young_noble for being so down to earth first of all, and making it happen, I do appreciate you and always love you! REAL RECOGNIZE REAL! • PREMIERA TE SHTUNEN 18:00 STAY TUNED • SATURDAY • 18:00 Beat by: @i.am.max_ Studio recording: @j2lrecords @xhimiondebeat_official @farfromegypt Video: @infilms_ Director: @pellumbrraci Styling: @donamatoshiofficial @helenadia_kosova @egzonkazagiqiofficial Hair & Makeup : @taulantdritastudio @blertanails @young_noble @outlawuniversity #playa

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco