FOTO/ Fero dhe Arbenita 'kapen mat' në aeroport

FOTO/ Fero dhe Arbenita 'kapen mat' në aeroport

12:14, 18/12/2019

Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport.

Faqja “Hiphopshqip” ka publikuar foto të të dyve teksa bëhen gati për t’u nisur në një udhëtim me njëri-tjetrin.

Këto foto vërtetojnë se dyshja ka rregulluar raportet me njëri-tjetrin, pasi u përfolën gjatë në media për ndarjen mes tyre.

Shkak mendohej se ishte bërë tradhëtia e reperit, por ai I ironizoi një ditë më parë të gjitha këto lajme.

Tashmë duket se çdo gjë ka mbetur pas dhe dyshja është nisur diku për të shijuar praninë e njëri-tjetrit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco