Trejsi Sejdini pozon krah ‘bishës’ së saj

Trejsi Sejdini pozon krah ‘bishës’ së saj

14:52, 15/12/2019

Trejsi Sejdini, është modelja që është kthyer në një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in shqiptar. Ajo tërheq vëmendjen me postimet që bën në profilin e saj në “Instagram”, apo edhe me daljet publike.

Gjithashtu kuriozitet për fansat përbën edhe jeta e saj luksoze të cilën Trejsi e ekspozon vazhdimisht në mediat sociale përmes fotove ku duket përherë e veshur në luks dhe rrethuar nga mirëqenia.

Ndërkohë një ditë më parë, Trejsi ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet pranë “bishës” së saj, makinës tip “Audi”.

“Kombinuar me lodrën time të vjetër”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet e mbështetur pranë automjetit.

Në këtë foto, modelja e njohur shfaqet e veshur e gjitha në të zeza dhe me një pellush të kuq, të cilin e ka kombinuar mesa duket në perfeksion me makinën e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco