I bukur që i vogël, publikohet fotografia e rrallë e Butrintit

I bukur që i vogël, publikohet fotografia e rrallë e Butrintit

10:50, 15/12/2019

Butrint Imeri që në fillimet e karrierës së tij muzikore, ka ditur si të fitojë zemrat e publikut. Këngëtari është shumë aktiv si me projekte muzikore ashtu dhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto të ndryshme.

Së fundmi ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një fotografi kthimi në kohë. Ka publikuar një foto me shoqet dhe shokët e klasës.

Sot është një ndër artistët më të suksesshëm, i cili përpos zërit, pëlqehet shumë nga femrat dhe për pamjen fizike.

Nga fotoja e publikuar dallohet se Butrinti ka qenë gjithmonë një djalë më stil, me një paraqitje dhe qëndrim që e dallon nga tjerët. Ai është ulur në reshtin e parë, i gjashti në radhë.

“Gjeni personazhin në foto”, thotë ai bri fotos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco