‘Marova’ është dedikim, Fifi tregon personin që i vodhi zemrën

‘Marova’ është dedikim, Fifi tregon personin që i vodhi zemrën

08:22, 15/12/2019

Para disa ditësh, teksa ka dhënë një intervistë, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi, u shpreh se kënga ‘Marova’ me të cilën konkurroi në festivalin, ‘Kënga Magjike’ 2019, ishte dedikim për njeriun e zemrës.

‘Ai më ka shtyrë të bëj këto perla", tregoi ajo.

Edhe dje në mbrëmje gjatë emisionit “Shiko kush luan”, Fifi u pyet në lidhje me këngën, kujt i dedikohet ajo?

‘Është dedikim për dikë, sigurisht’, u shpreh këngëtarja.

Ajo nuk ka preferuar ta zbulojë me emër personin që i ka fituar zemrën, por tregoi se emri i fillon me Xh.

Kujtojmë se Fifi është folur për një lidhje të mundshme me Flori Mumajesin por mesa duket nuk qenka kështu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Barbarosa15/12/2019 13:05

Pse more shqiptarë, me histerizmat e Fifes do merret muzika dhe arti? Histerizma më art, në politikë....mjerë shqiptarët....

Shto koment

Denonco