Modelja 'përvëluese' në rrjet, harron të veshë sytjenat

Modelja 'përvëluese' në rrjet, harron të veshë sytjenat

17:08, 14/12/2019

Bella Hadid konsiderohet si një nga modelet më të paguara dhe më të suksesshme në botë.

Linjat e saj perfektë mbulojnë çdo herë ballinat e revistave ndërkombëtare, ndërsa ajo nuk heziton që herë pas here të sjell edhe imazhe të thjeshta në llogarinë e saj në Instagram.

23-vjeçarja së fundi ka filluar pushimet me mikeshat e saj dhe nga atje ka sjellë fotografi mjaft provokuese.

E shtrirë, pa sytjena dhe pa grim, Bella dukej goxha seksi dhe në super-formë.

Ndryshe, që nga koha kur i dha fund lidhjes me këngëtarin e "The Weekend" është ende beqare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco