FOTO/ I del gjoksi jashtë! Pamje nga incidenti që i ndodhi këngëtares

FOTO/ I del gjoksi jashtë! Pamje nga incidenti që i ndodhi këngëtares

16:29, 14/12/2019

Ishte duke buzëqeshur, teksa kishte fotografët përballë dhe i duheshin vetëm disa sekonda për të dalë në skenë.

Por Anxhela Peristeri nuk e kishte parë që njëri nga gjokset i kishte dalë puthuajse përjashta.

Emocionet e daljes nĂ« skenĂ« dhe gjithĂ« meraku se si do tĂ« jetĂ« performanca, ka bĂ«rĂ« qĂ« Anxhela tĂ« mos shihet nĂ« pasqyra para se tĂ« nisej pĂ«r tĂ« kĂ«nduar kĂ«ngĂ«n e saj nĂ« natĂ«n finale te “KĂ«nga Magjike”.

E rëndësishme është që gjithçka është sistemuar dhe Anxhela si gjithmonë ka qenë e mrekullueshme me të kënduarit e saj live, që e ka thjesht një perfeksion.

Para dy vitesh ajo fitoi çmimin e parë, ndërsa këtë vit kënga e saj u vlerësua si një nga më të mirat dhe në fakt ishte e tillë.

Një këngë nga ato që ta ka ënda ta dëgjosh herë pas here, për zërin e Anxhelës, melodinë dhe vargjet e bukura. /PANORAMA PLUS

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco