Këngëtarja shqiptare lë muzikën, bëhet pjesë e Këshillit Gjyqësor

Këngëtarja shqiptare lë muzikën, bëhet pjesë e Këshillit Gjyqësor

14:24, 14/12/2019

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura.

Edhe pse në moshë të vogël, Adea Pula fitoi pëlqimin e publikut dhe kur u rrit u përfol shpeshherë në media se ajo do të rikthehej me projekte të reja.

Ndonëse nuk solli një projekt të ri konkret, Adea nuk u shkëput nga muzika dhe publikoi një 'cover' të baladës së Jennifer Hudson, "And I’m telling you".

Megjithatë duket se edhe 'coverat' do mbesin në të shkuarën për Adean, pasi këngëtarja ka marrë tjetër drejtim profesional.

"Prive.al" ka mësuar se bukuroshja është bërë pjesë e Këshillit Gjyqësor të Kosovës, i cili është organ mbikëqyrës që synon të sigurojë pavarësinë dhe paanshmërinë e sistemit gjyqësor dhe administrimin e drejtësisë në Republikën e Kosovës.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco