‘Dua të falenderoj Markun që besoi tek unë’ : Rudina Dembacaj fotografohet me ish deputetin

‘Dua të falenderoj Markun që besoi tek unë’ : Rudina Dembacaj fotografohet me ish deputetin

13:33, 14/12/2019

 Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit me bashkëshortin e saj Aleks, prej muajit qershor.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë dhe ne jemi në proces divorci. Unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, është shprehur Rudina.

Image

Pas divorcit Rudina u vendos sërish në qëndër të mediave rozë pas thashethemeve se ajo është në një lidhje me ish-deputetin, Mark Frrokun.

Ky thashethem lindi pas hapjes së lokalit të saj ku Rudina gjatë inagurimit u shpreh:

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë” ishin fjalët e moderatores që nxitën thashethemin.

Mirëpo së fundmi dyshja janë fotografuar bashkë.

"Panorama plus" ka siguruar foto të çiftit ku ata shfaqen ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

Se janë miq apo të dashur kjo pritet të zbulohet kur vetë aktorja të flas vetë.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Syri14/12/2019 14:13

Hec mo Davao kurvash

Shto koment

Denonco