“Fitoren e more dhe pse e meritonte Fifi”, ndjekësit se lënë rehat Eneda Tarifën

“Fitoren e more dhe pse e meritonte Fifi”, ndjekësit se lënë rehat Eneda Tarifën

21:55, 12/12/2019

Ditë më parë përfundoi dhe festivali “Kënga Magjike” ku Eneda Tarifa fitoi vendin e parë, ndërsa e dyta u radhit Fifi dhe e treta Anxhela Peristeri, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, krahas fitores, publiku në sallë nuk pushoi së thirruri emrin e Fifit gjatë kohës që po merrte çmimin. Gjithashtu fansa të shumtë vazhdojnë të komentjnë ende se ajo e meritonte fitoren.

Së fundmi aktori Salsano Rrapi në një video të publikuar në Instagram këndon këngën e Enedës, por dhe këtu nuk mungojnë komentet.

Një ndjekëse shkruan: Kjo këngë sikur u dedikua për tërmetin apo aq ishte ke të bëjm dhe i dor gallatë, dhe padyshim nuk ky koment nuk i shpëtoi syrit të këngëtares e cila i tha se mund ta përdorim si të duam këngën.

“Po po, patjetër fitoren e more dhe pse e meritonte Fifi tani futi dhe një tërheqje këmbe!”, ia kthen ndjekësja, të cilës sërish i përgjigjet Eneda.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ada 13/12/2019 08:23

Eneida ka kenduar me bukur se cdo here tjeter, e meritonte . Fifi eshte ne te njejten stil si perhere edhe pse si kenge pelqehet shume. Eneida e beri te bukur kengen me tekniken, zerin e saj. Juria ka vleresuar profesionalizmin, populli duhet ta degjoje me shume si kenge per ta vleresuar.

Shto koment

Denonco