Xhensila Myrtezaj mahnit me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj

Xhensila Myrtezaj mahnit me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj

19:50, 12/12/2019

ËshtĂ« njĂ« kĂ«ngĂ«tare me zĂ« unik, stil tĂ« veçantĂ« dhe bukuri mahnitĂ«se.

Në një postim të radhës që ka bërë këngëtarja nga Shqipëria, shihet në një kostum elegant, me grim të thjeshtë teksa mban në një trëndafil të bardhë.

Së përher ajo mahniti me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, e që reflektonte tërë shkëlqim dhe lumturi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco