FOTO/  Alban Hoxha fotografohet në momente private me Çiljeta Xhilagën

FOTO/ Alban Hoxha fotografohet në momente private me Çiljeta Xhilagën

08:19, 12/12/2019

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha.

Dyshja janë fotografuar shpesh në praninë e njëri-tjetrit dhe së fundmi, rasti konkret është në ditëlindjen e Albanit.

Portieri ka festuar 32 vjetorin dhe ka organizuar një feste me miq e të afërm, në mesin e të cilëve nuk kishte si të mungonte dhe partnerja e tij Çiljeta.

“Tiranapost.al” ka postuar dy foto të dyshes gjatë festës.

Në fotot në fjalë Çiljeta dhe Albani duken më të dashuruar se kurrë.

Në njërën prej tyre këngëtarja po i dhuron një të puthur në faqe, ndërsa në tjetrën janë ulur shumë afër njëri-tjetrit dhe kanë pozuar për kamerën.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco