VIDEO-FOTO/ Modelja nudo përballet me hajdutin që i hyn në shtëpi

VIDEO-FOTO/ Modelja nudo përballet me hajdutin që i hyn në shtëpi

21:14, 11/12/2019

Një modele është përballur në mënyrën me të sikletshme me një hajdut që kishte hyrë për të vjedhur në shtëpinë e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Georgia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, teksa Danii Banks, 29 vjeçe, ishte duke fjetur kur dëgjoi një zhurmë të fortë.

Qentë e saj filluan të lehnin dhe modelja u zgjua për të parë çfarë kishte ndodhur.

Ashtu siç ishte, nudo, ajo shkoi në dhomat e tjera të shtëpisë dhe aty u përball me një person të armatosur i cili kishte hyrë për të vjedhur. I dyshuari kërkonte para dhe e detyroi modelen që të hapte kasafortën, por brenda nuk gjeti asgjë.

MĂ« pas u largua nga shtĂ«pia. E gjithĂ« kjo skenĂ« Ă«shtĂ« filmuar nga njĂ« kamera brenda shtĂ«pisĂ«, pamje tĂ« cilat janĂ« publikuar pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nga “TMZ”.

Danii Banks njoftoi policinë për ngjarjen e ndodhur. Deri tani asnjë arrestim nuk është bërë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco