Prezantuesja e njohur shqiptare, kokë e këmbë e veshur në plazh, por ju shikojani gjoksin

Prezantuesja e njohur shqiptare, kokë e këmbë e veshur në plazh, por ju shikojani gjoksin

20:44, 11/12/2019

Roza Lati njihet për pozat provokative.

Bukuroshja shqiptare një gjë të tillë e ka bërë përsëri në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet ka realizuar një set të ri të fotove dhe tri foto i ka hedhur në këtë rrjet social, ku edhe njëherë e tregoi anën e saj seksi.

Edhe pse pozoi e veshur kokë e këmbë sa ishte në plazh, Rozës vëmendjen ia mori gjoksi që e kishte lënë të hapur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco