Aktorja shqiptare thuajse e zhveshur në shtrat

Aktorja shqiptare thuajse e zhveshur në shtrat

19:22, 11/12/2019

Anna Lika është një nga aktoret më të komentuara.

Lëvizjet e saj dhe veprimet në Instagram shpesh kanë zgjuar vëmendje mediale, duke u komentuar me apo pa të drejtë, shkruan Syri Kosova.

Një fotografi provokuese ajo së fundmi e ka hedhur në Instagram.

Aktorja shihet thuajse e zhveshur e hipur mbi shtrat derisa në dorë mban një trëndafil të cilit i merrte aromë.

Me një pamje të tillë, padyshim se kjo pozë shkakton turbulenca në mendjet mashkullore.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja lodhi zemren si me pi 10 red bull-a ????

A post shared by ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@anna_lika) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco