VIDEO/Një ngjarje e pazakontë/ Hajduti i hyri në shtëpi por modelja ishte n*do kur u përball me të

VIDEO/Një ngjarje e pazakontë/ Hajduti i hyri në shtëpi por modelja ishte n*do kur u përball me të

11:55, 11/12/2019

Modelja 29 vjeçare me forma të kolme Danii Banks e njohur për fotot e saja provokative është gjendur së fundmi në një sitautë të pazakontë.

Modelja nga Michigan ishte duke fjetur kur dëgjoi një zhurmë të fortë.

Qentë e saj filluan të lehnin dhe modelja u zgjua për të parë çfarë kishte ndodhur.

Sikurse ishte, nudo, ajo shkoi në dhomat e tjera të shtëpisë dhe aty u përball me një person të armatosur i cili kishte hyrë për të vjedhur.

I dyshuari kërkonte para dhe e detyroi modelen që të hapte kasafortën, por brenda nuk gjeti asgjë.

Më pas u largua nga shtëpia.

E gjithë kjo skenë është filmuar nga një kamera brenda shtëpisë, pamje të cilat janë publikuar për herë të parë nga “TMZ”.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco