Ronela Hajati bën deklaratën shokuese, thotë se është 100% k***vë

Ronela Hajati bën deklaratën shokuese, thotë se është 100% k***vë

18:31, 10/12/2019
Ronela Hajati ka habitur me mbishkrimin, që ia la videos së fundit në Instagram.
Ajo ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku u shfaq me kapele dhe shallë të bardhë.
Ajo habiti të gjithë me mbishkrimin që ia la me shaka videos, ku shkruan “Sapo e bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë”.
“MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.
Denonco