FOTO/ Nuk do ta besoni se si janë dukur disa nga Vip-at para se të bëheshin të famshëm

FOTO/ Nuk do ta besoni se si janë dukur disa nga Vip-at para se të bëheshin të famshëm

10:22, 10/12/2019

Pothuajse të gjithë njërëzit e njohur sidomos aktorët përpqiqen që në kulmin e suksesit të tyre të shkëlqëjnë.

Por a kanë qënë kaq "perfektë" dhe më parë? Cila është historia e tyre? Çfarë bënin ata para se të bëheshin të famshëm?

Disa prej tyre i përgjigjen hapur shumë pyetjeve personale, të tjerët janë fanatik përsa i përket jetës së tyre private.

Por kur një fotografi e vjetër e tyre del në dritë ajo gjithmonë ka një efekt kurioz, zbulohet një ndjenjë e normalitetit dhe ne përpiqemi të kapim disa nga sekretet e tyre .

Për të parë se si kanë qënë disa nga personazhet e njohura para se të bëhën të famshëm ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme:

ImageNicole Kidman në fillim të karrierës së saj

ImageBob Marley në vitin 1964

Image

Kurt Cobain në adoleshencë
 
Image
Robert Downey Jr e ka filluar karrierën e tij që kur ishte fëmijë
 
Image
Jim Carrey dhe buzëqeshja e tij unike
 
Image
Angelina Jolie në adoleshencë
 
Image
Vin Diesel koha kur kishte akoma flokë
 
Image
I pazëvëndësueshmi Robin Williams
 
Image
Milla Jovovich në fillimet e saja si modele
 
Image
Kampioni Michael Jordan
 
Image
Brad Pitt shumë i ri... Arrini ta dalloni
 
Image
Scarlett Johansson ka filluar karrierën që kur ishte fëmijë
 
Image
I pakuptueshmi Steve Buscemi
 
Image
Kush është ky saksofonist i ri? Presidenti i ardhshëm i SHBA, Bill Klinton
 
Image
Leo Di Caprio me gjyshen
 
Image
Johnny Depp kur ishte 20 vjeç
 
Image
Frank Sinatra në kur kur u arrestua (1938)
 
 
 
 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco