Nuk do ta besoni se sa lek harxhon në ditë Kejvina Kthella

Nuk do ta besoni se sa lek harxhon në ditë Kejvina Kthella

13:27, 09/12/2019

Modelja Kejvina Kthella ka hapur ‘faturat’ një ditë më parë teksa ka treguar se shpenzon deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë.

E ftuar në emisionin ‘E diell”, përballë gazetarëve në rolin e ‘prokurorëve’, modelja tregoi standartin e jetës që ndjek.

E pyetur për paratë që shpenzon në ditë ajo tha se shpenzon deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë, ndërsa rrogën preferoi ta mbante sekret.

Përsa u përket veshjeve, Kejvina u shpreh se nuk vesh rroba të përdorura pasi siç tregon ajo, është rritur në Itali dhe atje nuk shiten të tilla.

Pjesë nga biseda

Graciano Tagani: Sa lekë prish ti në ditë, përafërsisht?

Kejvina Kthella: Varet sa lekë kam në kuletë, mund të Prish 100 deri në 200 mijë lekë në ditë.

Graciano Tagani: Ou, sa e ke rrogën ti që prish 200 mijë lekë në ditë?

Kejvina Kthella: Sa e kam rrogën?! Këtë po e mbaj për vete

Graciano Tagani: Ok, po e bëjmë këtë me llogari.

Gazetari: A vesh rroba të përdorura ti?

Kejvina Kthella: Varet, nëse më pëlqen, vesh.

Gazetari: Më shumë të përdoruRa apo të reja?

Kejvina Kthella: Por unë jam rritur në Itali dhe atje nuk shesin. Atje shiten marka që mund të blihen nga të gjithë dhe unë do të vazhdoj të blej dhe të blej…

Momenti në video pas minutës 05:25

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin12/12/2019 17:11

‘Fshati’ ne feste... 200,000 ne dite, dmth 6,000,000 me muaj?!

Albi09/12/2019 16:58

Pune kurvash, i harxhon diten 200 merr naten 200 duke hap kembet

Shto koment

Denonco