Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: ‘Do të plotësohen dëshirat’

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: ‘Do të plotësohen dëshirat’

08:29, 08/12/2019

Meri Shehu ka bërë edhe parashikimin e muajit dhjetor për shenjat e horoskopit por së fundmi ka dhënë lajme shumë të mira për njërën prej tyre.

Shenja që astrologia ka veçuar është shenja e Ujorit së cilës do i plotësohen disa dëshira dhe ngjyrat do bëhen pjesë e jetës.

Jeta do e marrë me të mirë këtë shenjë dhe në sferën erotike do kenë takime interesante.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco