Eneda Tarifa fiton ‘Kënga Magjike 2019’

Eneda Tarifa fiton ‘Kënga Magjike 2019’

23:45, 07/12/2019

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.

Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”.

Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco