FOTO/ Ndahet nga jeta babai i reperit të njohur shqiptar

FOTO/ Ndahet nga jeta babai i reperit të njohur shqiptar

20:48, 07/12/2019

Këngëtari Viktor Paloka, si “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte.

Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast edhe ka njoftuar për vdekjen e të atit.

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594”, ka shkurar Unikkatil.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco