FOTO/ E dashura e saj publikon imazh nudo nuk përmbahet aktorja e njohur

FOTO/ E dashura e saj publikon imazh nudo nuk përmbahet aktorja e njohur

10:17, 07/12/2019

Cara Delevingne dhe Ashley Benson, të dyja profesion aktore dhe modele konfirmuan një vit më parë lidhjen mes tyre përmes një videoje.

Por ndryshe nga shumë lesbike të tjera, ato nuk e kanë farë problem të shfaqen në publik si një çift, e as puthjet nuk kanë të munguar.

Image

E së fundmi modelja Ashley ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto bardhë e zi  ku shfaqet tërësisht nudo.

Image

Fotot e modeles mori pëlqime dhe komente të shumta brenda pak orësh.

Gjithashtu dhe  aktorja e njohur Rachel Brosnahan bëri një koment në këtë foto por përgjigjen e mori sigurishtë nga Cara e cila  thjesht s'i reziston dot.

"Pa më thuaj mua!"- shkruan Delevingne.

Image

Image

Cara dhe Ashley nuk flasin shumë për marrëdhënien e tyre, por vajzat janë shumë të dashuruara dhe jetojnë bashkë.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco