Të gjithë pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së në një VIDEO

Të gjithë pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së në një VIDEO

09:29, 06/12/2019

Teksa kemi hyrë tashmë në muajin dhjetor nuk na ndajnë edhe ditë nga festivali i Këngës në RTSH.

Ky është edhe edicioni i 58-të i cili do të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Ndërkohë sëfundmi RTSH, ka publikuar edhe një video ku tregon të gjithë këngëtarët pjesamrrës nga Olta Boka tek Elvana Gjata.

Krahas videos RTSH shkruan:

' ???????????????????????????????? ???? ????????-????????? ???? ???????????????????????????????????????? ????????? ?????????????????????????? ????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????! Tradita e fundvitit edhe këtë dhjetor në festën më të madhe të muzikës   Shënoni datat: 19, 20 dhe 22 dhjetor! Një kast i jashtëzakonshëm – në një edicion spektakolar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco