FOTO/ E akuzuan se nuk ka ndihmuar pas tërmetit,reagon Enca

FOTO/ E akuzuan se nuk ka ndihmuar pas tërmetit,reagon Enca

13:24, 05/12/2019

Enca është prekur pas lajmeve sipas të cilave ajo nuk ka kontribuar pas tërmetit që goditi vendin në 26 nëntor.

Këngëtarja ka vendosur të reagojë duke publikuar arkivën e fotove ku solidarizohej me ngjarjen dhe është shprehur se ajo nuk shfrytëzon raste të tilla për vëmendje.

"Nuk jam kategoria e personazheve që të shfrytëzoj situata të tilla për vëmendje. Dhe as kategoria e atyre që postojnë gjithçka që bëjnë/ndihmat që ofrojnë. Dhe mbi të gjitha nuk i detyrohem askujt shpjegim për asgjë që bëj, por kjo temë më ka prekur aq shumë sa nuk mund të heshtja", shkruan Enca.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco