FOTO/ Shpërthejnë memet në rrjet për ‘Këngën Magjike 2019’

FOTO/ Shpërthejnë memet në rrjet për ‘Këngën Magjike 2019’

12:16, 05/12/2019

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur nata e parë e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’ nën prezantimin e Ardit Gjebreas dhe  Adrola Dushit.

E përsa i përket prezantimit, të kënduarit live ky festival mori vëretje të shumta. 

Por nuk mbaron këtu në rrjet po qarkullojnë dhe meme që kanë të bëjnë me veshjet e këngëtarëve. 

Për më shumë ndiqni fotot e mëposhtme të publikuara nga Anabel_hostel në Instagram.

ImageImageImageImageImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco