Rina në një lidhje? Ja FOTO-t që ngrenë dyshimet

Rina në një lidhje? Ja FOTO-t që ngrenë dyshimet

11:34, 05/12/2019

Pas rikthimit në rrjetet social, Rina duket se ka vendosur të mos fshehë më jetën personale.

Pak më parë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet krah bashkëpunëtorit të saj në këngën  “Gigi”, Sin Boy.

Image

Rina e puth në faqe këngëtarit ku me pas filluan dhe komentet.

Të gjithë mendojnë se ata janë në një lidhje por ajo që shton më shumë dyshimet është komenti i Fifit.

‘Hajt për hajër na qoftë. E lumtur për ju’ shkruan Fifi.

Image

 Edhe Sin Boy ka publikuar një foto krah Rinës dhe fotoja duket se është shkrepur kohë më parë, pasi Rina ka flokët e zeza.

Gjithashtu një detaj që të bën të mendosh se janë në një lidhje, është edhe emri i tyre në Instagram.

Image

Sigurisht që nuk përjashtohet mundësia e ndonjë bashkëpunimi të dytë, megjithatë na mbetët vetëm të presim si do vazhdojë situate.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco