VIDEO/ Velina Oni Shkjau feston ditëlindjen, Saimiri dhe Genti e suprizojnë live në emision

VIDEO/ Velina Oni Shkjau feston ditëlindjen, Saimiri dhe Genti e suprizojnë live në emision

10:36, 05/12/2019

 Për velinën e emisionit investigativ ‘Stop’ Oni Shkjau dita e djeshme ishte më e veçantë se ditët e tjera.

Velina festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 20 vjeç.

Përveç urimeve të shumta që mori për ditëlindjen velina u suprizua dhe nga dy moderatoret e emisionit Genti dhe Saimiri të cilët gjatë emisionit zbuluan se Oni kishte ditëlindjen dhe në studio erdhi një tortë dhe një arush me lule për velinën.

"Këtu e 20 vjet më parë lindi një vajzë që kush e mendonte se do të ishte kaq e bukur para kamerave", u shpreh Saimiri. "...se ta shihni live qyqa mi non", shtoi moderatori me humor teksa më pas i uroi të bëhet edhe 100 vjeç. Oni e emocionuar i falenderoi për surprizën.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco