FOTO/ Provokon Alba Hoxha, me këmbën përpjetë për pak i nxjerr të gjitha

FOTO/ Provokon Alba Hoxha, me këmbën përpjetë për pak i nxjerr të gjitha

12:46, 04/12/2019

Alba Hoxhën fillimisht e kemi njohur si një nga balerinat e “Albi Nako Dance”, gjë që i ka dhënë asaj mundësinë të bëhet pjesë e emisioneve të ndryshme të ekranit shqiptar.

Gjithashtu balerina është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto shumë provokuese dhe e ka hedhur në rrjetin e saj social “Instagram”.

Balerina ka ngritur këmbën mbi derë duke ekspozuar format e saj trupore.

“Mbylle derën se bën korent”, shkruan balerina krah fotos.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco