Modelja që shokoi botën në finalen e Champions, e heq peshqirin...! Do të habiteni se çfarë del...

Modelja që shokoi botën në finalen e Champions, e heq peshqirin...! Do të habiteni se çfarë del...

23:12, 02/12/2019

Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram.

Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte lëvizje provokative para kamerës, shkruan Syri Kosova.

Për një moment, ajo tentoi të zhvishet.

Por, kur e hoqi peshqirin, nuk ishte ajo, por, ishte komedianiindian Just Sul.

Videon qesharake e keni më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco