Publikuan foton nudo dhe thanë se është ajo, reagon aktorja e njohur

Publikuan foton nudo dhe thanë se është ajo, reagon aktorja e njohur

22:52, 02/12/2019

Aktorja e njohur ka reaguar ashpër.

Aktorja e njohur, Zoe Saldana ka reaguar ashpër pasi dikush e ka publikuar në rrjet një foto të një vajze nudo ku pretendohej se ishte ajo.

Ajo e ka mohuar një gjë të tillë dhe u ka kërkuar të ndalen, kushdo që po merret me këtë.

“Kushdo dreqin qofsh, ndalo së postuari këtë fotografi false nudo duke pohuar se jam unë. Unë asnjëherë nuk kam pasur dhe kurrë nuk do të kem fotografi të këtilla të trupit tim apo të vetvetes. Kjo nuk është fotografi e vërtetë për këdo që e lexon këtë. Ky është keqtrajtim, ofendim dhe fyerje për femrat”, është shprehur aktorja.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco