Ilda Bejleri kapet me ndjekësit: Edhe ne kemi bërë shumë për Kosovën dhe do vazhdojmë

Ilda Bejleri kapet me ndjekësit: Edhe ne kemi bërë shumë për Kosovën dhe do vazhdojmë

20:23, 02/12/2019

lda Bejleri ka folur për ndihmat që po i ofrohen Shqipërisë.

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri, është treguar edhe njëherë e hapur me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Ajo në Instagram u ka dhënë hapësirë të shprehin mendimet e tyre, ndërsa i ka falënderuar të gjithë ata, që po japin kontribut për Shqipërinë pas tërmeteve.

Dikush prej tyre i ka thënë se pa Kosovë nuk ka Shqipëri pasi shqiptari di vetëm të vjedhi dhe nuk ka munguar reagimi i Ildës, e cila ka thënë se edhe Shqipëria e ka ndihmuar Kosovën dhe do vazhdojë ta bëjë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco