Jennifer Lopez tepër seksi për “GQ”

Jennifer Lopez tepër seksi për “GQ”

22:31, 19/11/2019

JLo është një nga emrat më të kërkuara për revista.

Bukuroshja së fundmi ka pozuar për të revistn e njohur “GQ” dhe edhe njëherë tregoi se sa seksi është.

Duke vënë në pah gjoksin JLo nuk dihet se i ka 50 vite.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco