Aurela Gaçe tregon si e çau gardhin me policë në ‘Arena Kombëtare’

Aurela Gaçe tregon si e çau gardhin me policë në ‘Arena Kombëtare’

21:52, 19/11/2019

Artistja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe, performoi mbrëmjen e së dielës në ceremoninë e inagurimit të stadiumit ‘Arena Kombëtare’.

Dje ajo ka ndarë në profilin e saj në ‘Instagram’ emocionet e veçanta që ka ndjerë teksa vraponte dhe këndonte njëherazi në fushën e gjelbër.

Postimi

“E megjithëse aty ishte gardh more gardh me polici, unë, një tifoze e çmendur ,e çava gardhin e vrapoja që të mos me kapnin ????. Eh,…. unë kujtova në fakt se isha më e shpejtë se policia, por ata s’më paskan parë fare???? ???????????????????????? .

Herë tjetër, i lutem trajnerit te me fusë ne lojë se kam rezistence për 90minuta ????????….. Isha e lumtur që ndodhesha mes jush… E lumtur me zërin tuaj që buçiste me këngën aq te dashur e kaq domethënëse për të gjithë ne, Shqiptarinë ????????????????????????????????”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco