FOTO/ Lady Gaga ‘tërbohet’ në dasmën e mikeshës së saj

FOTO/ Lady Gaga ‘tërbohet’ në dasmën e mikeshës së saj

21:38, 19/11/2019

Këngëtarja e famshme Lady Gaga është ‘çmendur’ fare gjatë dasmës së mikeshës së saj më të mirë, make-up artistes Sarah Tanno.

Miss Germanotta ka postuar shumë foto në ‘Instastory’ ku shfaqet me flokët dhe fustanin rozë në plazh.

‘Dy nga miqtë e mi më të mirë sapo janë martuar. Tani është koha për të festuar”, shkruan Gaga.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco