VIDEO/ Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar

VIDEO/ Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar

13:08, 18/11/2019

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga.

Noga është nxjerrë jashtë nga stadiumi Fadil Vokrri pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në një ndeshje futbollistike.

Sipas burimeve të “Indeksonline” këngëtari ka rezistuar që të kontrollohet nga policia dhe ka mbetur jashtë stadiumit.

Në videon e publikuar nga “Indeksonline” shihet se si Noga rezistonte në drejtim të policisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco