E la emisionin në mes të sezonit, 'Sofia' e Çanit tregon arsyen

E la emisionin në mes të sezonit, 'Sofia' e Çanit tregon arsyen

11:34, 18/11/2019

Të premten e kaluar Arian Çani bëri me dije në emisionin e tij se ‘Sofia’ e tij e radhës do të largohet nga ‘Zonë e Lirë’ .

Një tjetër vajzë do të zëvendësojë asistenten e tij besnike të emisionit e cila e ndihmon me shoqërimin e të ftuarve që vijnë dhe largohen e po ashtu edhe iu shërben atyre pijen që dëshirojnë.

Moderatori gjithashtu e falënderoi Xheni Brahajn për bashkëpunimin.

Image

Dhe së fundmi për një pronocim për ‘Albeu.com’ Xheni Brahaj tregoi arsyen pse u largua në mes të sezonit televiz.

 "Emisioni Zonë e Lirë ka qenë një nga shkallet e para të karrierës time. Tani jam shkëputur sepse synimet e mia janë në rritje. Hoqa dorë sepse tashmë dua të shfaqem ndryshe në sytë e publikut, jo vetëm si një velinë e bukur", është shprehur Xheni.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco