A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Flet këngëtarja

A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Flet këngëtarja

11:21, 18/11/2019

Një vit më parë këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18 vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja. 

Image

Dhe prej më shumë se një vit Eneda Tarifa po shijon beqarinë e saj që me sa duket po i shijon.

E ftuar së fundmi në "Thumb On" në RTV Ora, këngëtarja foli dhe për jetën e saj private.

E pyetur nga moderatoret nëse ajo është në një lidhje këngëtarja u përgjigj:

'Jo. Nuk dua njeri për momentin në jetën time'.

Këngëtarja gjithashtu foli dhe për marrëdhënien që ka me  ish bashkëshoritn e saj .

 ‘Marrëdhënia jonë është tepër e mirë shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy’ është shprehur Eneda duke treguar se ruan marrëdhënie të mira me ish bashkëshortin dhe pas ndarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco