Modelja e famshme filmon trupin nga afër, bikinit e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka

Modelja e famshme filmon trupin nga afër, bikinit e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka

21:11, 17/11/2019

Modelja e njohur e ka ‘ndezur’ sërish rrjetin.

Seksbomba e famshme, Anastasia Kvitko e ka filmuar edhe njëherë trupin nga afër dhe po e ‘çmend’ rrjetin.

Ajo e ka bërë një postim në Instastory dhe duket tejet seksi me bikinit e vogla të cilat gati sa nuk i zbulojnë gjithçka.

Anastasia është një prej konkurrenteve të forta të Kim Kardashian.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco