FOTO/ E kuqe flakë dhe me forma bombastike, Alesia Bami 'djeg' Instagramin

FOTO/ E kuqe flakë dhe me forma bombastike, Alesia Bami 'djeg' Instagramin

16:16, 17/11/2019

Alesia Bami vijon të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale. 

Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në paj të gjithë hiret e saj dhe format bombastike.

Në një ditë kur luan edhe Kombëtarja e futbollit, nuk mund të mungonte ngjyra e kuqe. 

Sigurisht që nuk kanë munguar komentet e shumta komplimentuese.../Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco