Vihet në siklet Dajana Shabani: Ulur përballë djalit muskuloz, i zgjidhet fustani

Vihet në siklet Dajana Shabani: Ulur përballë djalit muskuloz, i zgjidhet fustani

13:36, 17/11/2019

I ftuar në "Casa de los 3s", ishte Etion Reçi, djali muskuloz i pasionuar pas driftit të makinave e që prej vitesh merret me gara të çmendura makinash.

Gjatë emisionit Etioni u vendos në siklet nga Dajana Shabani së cilës iu zgjidh fustanit. Por kjo e fundit e ka marë me shumë sportivitet situatën duke shtuar:

"Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty më zgjidhet fustani. Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla", u shpreh Dajana. 

"Çudi se unë kur të pashë thashë mashallah, nuk të mora në mësysh", tha Etioni.

Pas këtij momenti Zogu i Tiranës iu afrua Dajanës dhe e ndihmoi të lidhte fustanin.

"Kapeni me dorë se ma hani mësysh", u shpreh Zogu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco