Beyonce më joshëse se kurrë, këngëtarja publikon foto të reja

Beyonce më joshëse se kurrë, këngëtarja publikon foto të reja

22:37, 16/11/2019

Beyoncé Giselle Knowles, këngëtarja me famë botërore, ka publikuar një seri me fotografi të reja në rrjetin social Instagram.

Duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore, ajo është shfaqur mjaftë seksi.

Sipas këngëtares, veshja e saj është për mbrëmjen gala “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte.

Fotografitë kanë marrë mijëra komente nga fansat e saj në të tria postimet në Instagram.

Por kuleta e saj “One Dollar Bill”, ra në sy dhe u komentua pozitivisht nga fansat e saj. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco