Bebe Rexha e pathyeshme në muzikë, 50 javë në krye të klasifikimit

Bebe Rexha e pathyeshme në muzikë, 50 javë në krye të klasifikimit

17:33, 16/11/2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore.

Kënga e Bebe Rexha qëndron në krye të listës se “Billbord” në zhanrin country.

Kënga “ Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe ka arritur të fitojë 848 milionë klikime në kanalin e youtube, duke qëndruar për 50 javë në krye të klasifikimit.

Projekti i kësaj kënge ishte i bekuar për këngëtaren, pasi ka fituar shumë çmime dhe mori vlerësime positive nga kritikët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco