Kjo këngë e këngëtares shqiptare vlerësohet si më e mira e dekadës

Kjo këngë e këngëtares shqiptare vlerësohet si më e mira e dekadës

12:36, 16/11/2019

Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”.

Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së “Billboard” në zhanrin country.

Image

Ajo është cilësuar si kënga më e mirë e dekadës në këtë zhaner muzikor dhe Bebe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Kjo këngë ka thyer rekord pasi ka qëndruar për më shumë se 50 javë në krye të klasifikimit.

“Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ka marrë 848 milionë klikime në Youtube.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco